11 LISTOPADA NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

10 listopada w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji 104 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Montaż słowno-muzyczny zaprezentowany został przez uczniów klasy 2aw, 1 it oraz 1 gh pod bacznym okiem wychowawców pani Natalii Kutwy, pana Michała Morawczyńskiego oraz pana Macieja Czai.

Myślą przewodnią akademii było ukazanie dążeń niepodległościowych, cierpienia Polaków skazanych na tułaczkę oraz znaczących wydarzeń, które stały się dla naszej historii symbolami narodowymi. Recytowane utwory poetyckie i pieśni patriotyczne przeniosły nas w czasy walki Polaków o wytęsknioną wolność.

Fotorelacja: