24 Międzynarodowe Targi Turystyki GLOBALNIE

Europa i świat! Góry, tropiki, rowery, samoloty i traperzy… to wszystko można było obejrzeć na 24 Międzynarodowych Targach Turystyki GLOBALNIE – 23 marca 2018 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Impreza, która organizowana jest, co roku gromadzi sympatyków turystyki z Polski i zagranicy. I nas nie mogło tam zabraknąć! W piątkowym poranek klasy turystyczno-hotelarskie, jak przystało na podróżników udały się do Katowic, aby poszerzyć swoją wiedzę dotycząca organizacji imprez turystycznych, zapoznać się ofertami światowych i polskich biur podróży oraz lokalnych organizatorów turystyki. Nie zabrakło również hotelarzy i ofert kierowanych do potencjalnych klientów. Muzea, parki rozrywki, Spa & Wallnes, egzotyczne regiony świata, to tylko kolejne atrakcyjne oferty z którymi udało się nam zapoznać.

Piątkowe targi turystyki zorganizowane zostały pod hasłem „Festiwal Podróżników”, gdzie na ogólnodostępnej scenie zaprezentowali się podróżnicy, którzy opowiadali o swoich wyprawach i przeżyciach. I tak mogliśmy wysłuchać prelekcji: „Ale Meksyk” – ekstremalna rowerowa przygoda (Zdzich „Rabenda), „Rumunia i Mołdawia jakich się nie spodziewacie!” (Iwona Dziura), „Indonezja po drugiej stronie raju” (Anna Jankiewicz), „Bez ręki ale z głową” (Jan Mela).

Już dziś wiemy, że i my będziemy obecni na kolejnych 25 Międzynarodowych Targach Turystyki GlOBALNIE w 2019 roku!

Opracowanie: J.M

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.