3. miejsce Ryszarda Kasprzaka, czyli kolejny sukces naszego ucznia…

Film ucznia klasy II i/t – Ryszarda Kasprzaka znalazł się wśród najwyżej ocenionych w międzyszkolnym konkursie filmowym zorganizowanym pod hasłem ,,Bezpieczniej- to mi pasuje”. Konkurs, adresowany do młodzieży szkół ponadgimnazjalnych, realizowany był w ramach projektu ,,Razem Bezpieczniej w Szkołach Powiatu Nowotarskiego”. Jego celem było rozpropagowanie wiedzy o bezpiecznych zachowaniach oraz poprawa bezpieczeństwa wśród młodzieży szkół ponadgimnazjalnych. Rywalizacja okazał się jednocześnie wspaniałym przeglądem talentów uczniowskich. Uświadomił też, że bezpieczeństwu sprzyjają rozwijane i prezentowane pasje oraz zainteresowania artystyczne.

img134 (1)-page-001