Bociany górą

W dniu 5 listopada na sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego spotkały się 4 drużyny piłkarek Zespołu Szkół Zawodowych i Placówek i 4 drużyny Liceum Ogólnokształcącego z Krościenka nad Dunajcem. Drużyny rywalizowały w grupach A i B. Zespoły z 2-go miejsca w grupie walczyły o III miejsce w turnieju, a z 1-go miejsca w grupie o I miejsce w turnieju. Spotkanie odbyło się w miłej, wesołej i przyjaznej atmosferze. Sędzią głównym zawodów była pani Barbara Morawczyńska -nauczyciel wychowania fizycznego. Pamiątkowe dyplomy wręczył dyrektor Liceum Ogólnokształcącego.

Oto wyniki sportowej rywalizacji:

I miejsce- Bociany 1 (zawodniczki ZSZiP)

II miejsce-Bociany 3 (zawodniczki ZSZiP)

III miejsce-Team Lyon (zawodniczki LO)

IV miejsce-Bociany 2 (zawodniczki ZSZiP)

V miejsce- Piąteczki (zawodniczki LO)

VI miejsce- Kangurki (zawodniczki ZSZiP)

VII miejsce Team Buła (zawodniczki LO)

VIII miejsce Czarnuszki (zawodniczki LO)

W piłce nożnej jest tak, że gdy ktoś strzela do bramki, to nigdy nie ma pewności czy trafi, czy nie. Pewne jest tylko to, że nigdy nie zdobędzie bramki, jeśli nie będzie strzelać. Jeśli nie spróbujesz tylko dlatego, że nie jesteś pewien wyniku, to równie dobrze możesz nie grać /Richard Paul Evans/

Wszystkim dziewczętom biorącym udział w zawodach serdecznie gratulujemy odwagi i dziękujemy za wspaniałe sportowe wrażenia. Mamy nadzieję, że na wiosnę spotkamy się na nowym obiekcie mini boiska do piłki nożnej. Tym razem pod skrzydłami krążących nad nami bocianów.

Galeria zdjęć:

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.