Budżet obywatelski w ZSZiP – „To jest Moja Szkoła!”

Od 1 kwietnia można już składać wnioski – propozycje działań do projektu uczniowskiego budżetu obywatelskiego w ZSZiP „To jest Moja Szkoła!”  Każdy uczeń, któremu leżą na sercu sprawy szkoły, może coś zrobić! Zgłoś swój pomysł na ulepszenie Twojej szkoły. Więcej informacji o projekcie „To jest Moja Szkoła!”, terminy działań oraz formularz zgłoszenia swojego pomysłu znajdziesz tutaj.

Zachęcam wszystkich uczniów do zgłaszania swoich pomysłów. Wybrany w ramach projektu „To jest Moja Szkoła!” pomysł na pewno będzie zrealizowany!

Dyrektor ZSZiP Elżbieta Trojnarska

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.