DOBROMIR „MAK” MAKOWSKI – w dniu 26 października w ZSZiP!

W naszej szkole realizowany jest projekt RAP PEDAGOGIA, oparty na muzyce Hip Hop, elementach profilaktyki, inspirowany przeszłym życiem autora i wykonawcy. Jego myśl przewodnia to: „Lepiej zapobiegać niż leczyć”. Realizowany jest w formie muzycznych warsztatów profilaktycznych.

Autor projektu „Rap Pedagogia” jest założycielem fundacji „Młodzi dla Młodych”, która ma swoją siedzibę w Pabianicach, nauczycielem wychowania fizycznego oraz pedagogiem. To także animator projektów pedagogicznych z młodzieżą na ulicach. Przed laty sam mierzył się z wieloma problemami, będąc wychowankiem Domu Dziecka. Jako młody człowiek przedawkował narkotyki i omal nie umarł. Obecnie, jeżdżąc po Polsce, dociera do wielu szkół, domów dziecka, domów poprawczych i zakładów karnych. Stara się uświadomić młodym ludziom, że jednak można żyć inaczej niż wynika to z jego doświadczeń.

red. Agnieszka Tomczyk

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.