Dublet ZSZiP w piłce plażowej

pilkaplazowa

Dnia 29 maja 2017r. po raz pierwszy w historii w Krościenku n/D rozegrany został turniej eliminacyjny do powiatu w piłce plażowej  dziewcząt i chłopców.  W turnieju dziewcząt wystąpiły dwa zespoły, oba zakwalifikowały się do zawodów szczebla powiatowego. Triumfowały dziewczęta z Zespołu Szkół Zawodowych i Placówek z Krościenka, które zwyciężyły z Liceum Ogólnokształcące Krościenko wynikiem 2:0 (15:8, 15:9). Zwyciężczynie wystąpiły w składzie: Kinga Hurkała, Kinga Kleczko i Paulina Pawlik. Zespołem opiekowała się Danuta Śniegoń. Najlepszą zawodniczką meczu wybrana została Paulina Pawlik z zwycięskiego zespołu.

W turnieju chłopców wystąpiły trzy zespoły. Chłopcy poszli w ślady swoich koleżanek szkolnych i również okazali się najlepsi w zawodach. Zespół Szkół Zawodowych i Placówek Krościenko pokonał Liceum Ogólnokształcące Krościenko 2:1 (11:15, 15:11, 11:5) i w takim samym stosunku Zespół Placówek Oświatowych Niedzica w setach: 15:12, 13:15, 11:8.

Miano najlepszej ekipy w ośrodku wywalczyli: Radosław Stachowczyk, Patryk Waksmundzki, Kamil Dyda oraz ich opiekun Michał Morawczyński. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Patryka Waksmundzkiego z Zespołu Szkół Zawodowych i Placówek Krościenko.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.