Dzień Edukacji Narodowej w naszej Szkole…

Przypadający w tym roku w sobotę Dzień Edukacji Narodowej w naszej Szkole obchodzony był w piątek, 13 października 2017 roku. Z tej okazji w szkolnej auli odbyła się uroczysta akademia. Zaproszeni goście, pracownicy Szkoły oraz uczniowie przypomnieli sobie początki działalności pierwszego polskiego Ministerstwa Oświaty. Czasy dawne porównywali z obecnymi, kiedy to mieli okazję obejrzeć prezentację poświeconą tym, którzy kształcą, ale także tym, którzy są kształceni we współczesnej szkole. Nie mogło oczywiście zabraknąć akcentu humorystycznego. Uczniowie klasy drugiej Technikum sprawdzali wiedzę w Wielkim Teście Wiedzy o Wszystkim. Wiedza zawodników wielokrotnie zaskakiwała, podobnie jak nagrody…

Składamy serdeczne podziękowanie uczniom zaangażowanym w przygotowanie akademii, a więc Klaudii Konopce, Kindze Sajdak, Jakubowi Mazurkowi, Radosławowi Stachowczykowi, Błażejowi Kołkowi, Kindze Kleczko, Aldonie Dydzie, Magdalenie Jamie, Paulinie Tomaśko oraz Dominice Gabryś z klasy II h/t, Jakubowi Rusinowi z klasy Ig/i, a także Mateuszowi Zachwiei z klasy IIIi.

 

A.T., R.K.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.