Dzień Profilaktyki

bantom

W dniu 25 października 2016r. obchodziliśmy Dzień Profilaktyki. Młodzież klas I-III Technikum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Zespole Szkół Zawodowych i Placówek uczestniczyła w spektaklu teatralnym  ,,Siódma Pieczęć”. 

Był on ukierunkowanym na uświadomienie szkodliwości używek, aby dać młodzieży możliwość prawidłowego rozwoju i normalnego życia. Trzeba pamiętać, że każda używka to pułapka.

Aktorzy Teatru Profilaktyczno-Edukacyjnego ,,Moralitet” za pomocą zderzenia dwóch rzeczywistości  przedstawili uczniom wartość życia i zdrowia. Tytułowa Siódma Pieczęć z Apokalipsy Św. Jana to metafora walki dobra ze złem.

Koordynatorem działań była Agnieszka Tomczyk – pedagog szkolny.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.