Gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

konkurspozarniczy

6 marca, w remizie OSP Krościenko, przeprowadzone zostały gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej„Młodzież zapobiega pożarom”. Na tym etapie konkursu zmierzyli się zwycięzcy eliminacji na szczeblu szkolnym.

Naszą Szkołę reprezentowali uczniowie klasy 2i: Marta Niezgoda oraz Paweł Ziemianek. W wyniku rozgrywek finałowych II miejsce zdobyła Marta, Paweł zajął miejsce tuż za podium. Marta Niezgoda zakwalifikowała się do etapu powiatowego, który odbędzie się 6 kwietnia 2018 r. w Nowym Targu.

Organizatorami eliminacji gminnych był Zarząd Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Krościenku n.D. oraz Wójt Gminy Krościenko nad Dunajcem. Nagrody ufundowali również Pieniński Park Narodowy oraz Nadleśnictwo Krościenko n.D. Komisję egzaminacyjną powołał Komendant Powiatowy PSP w Nowym Targu, a przewodniczył jej mł. bryg. Bartosz Worwa.

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.