I miejsce naszej uczennicy w Konkursie plastycznym pt. „Natura w mozaice”.

Z przyjemnością informuję, iż rozstrzygnięty został Konkurs plastyczny pt. „Natura w mozaice”, zorganizowany przez Pieniński Park Narodowy w ramach realizacji Projektu „LIFE Pieniny PL” Natura w mozaice – ochrona gatunków i siedlisk w obszarze „Pieniny”.

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych zwycięskie pierwsze miejsce zdobyła Aneta Sopata, uczennica klasy II g, za pracę „Niepylak Apollo” .
Jury przyznało także wyróżnienia honorowe, dla następujacych prac:
„Pienińska łąka żyje” autorstwa Bożeny Salamon z klasy II a
„Bielik w Pieninach” autorstwa Rafała Dulaka z klasy I i

Skład jury konkursu: dr inż. arch. Urszula Forczek-Brataniec – członek Rady Naukowej PPN – przewodniczący Jury, Krystyna Kucyper- Kolkowicz i Ihor Tverdokhlib– przedstawiciele Stowarzyszenia Artystów Pienińskich, Marek Majerczak – Straszy specjalista ds. edukacji w PPN, Agnieszka Trzaska – Asystentka Koordynatora Projektu „LIFE Pieniny PL” w PPN oraz Ewelina Zając – Starszy specjalista ds. ochrony przyrody nieożywionej w PPN.

Zwycięzcom składam serdeczne gratulacje.

Uroczyste zakończenie Konkursu połączone z wręczeniem nagród oraz otwarciem czasowej wystawy wybranych prac, obędzie się w dniu 2 czerwca 2016 roku w siedzibie Pienińskiego Parku Narodowego w Krościenku n. D.

Szczegółowe wyniki Konkursu zostały umieszczone na stronie Pienińskiego Parku Narodowego w zakładce LIFE, aktualności.

http://www.pieninypn.pl/pl/983/604/wyniki-konkursu-plastycznego-%E2%80%9Enatura-w-mozaice%E2%80%9D.html

Dorota Nelle-Zborowska

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.