I MIEJSCE NASZYCH CHŁOPCÓW ORAZ II MIEJSCE DZIEWCZĄT W LICEALIADZIE OŚRODKA „PIENINY” W PIŁCE RĘCZNEJ

morawbaner

Dnia 7 listopada na hali sportowej Zespołu Placówek Oświatowych w Niedzicy odbyły się eliminacje do Powiatowych Zawodów w Piłce Ręcznej Dziewcząt i  Chłopców. Organizatorem zawodów był Koordynator Sportu PCK Nowy Targ, pan Józef Dyda. W zawodach brały udział reprezentacje dziewcząt następujących szkół: LO z Krościenka, Zespołu Szkół Zawodowych i Placówek z Krościenka  oraz Zespół Placówek Oświatowych Niedzica . Z kolei chłopców reprezentowali  cztery drużyny:  Zespołu Szkół Zawodowych i Placówek z Krościenka , LO z Krościenka, Zespół Placówek Oświatowych Niedzica oraz PSZ Szczawnica.  Dziewczęta obowiązywał system każdy z każdym a chłopaków system pucharowy.

Skład chłopców: Waksmundzki Patryk, , Potaśnik Dominik, Ziemianek Rafał, Waksmundzki Tomasz, Zbozień Tomasz, Głuc Konrad, Ziemianek Paweł, Bednarczyk Tomasz, Brzezny Maciej, Dudus Sebastian, Jagieła Łukasz, Mikołajczyk Jerzy, Siedlarz Grzegorz, Stachowczyk Radosław,  Waruś Mateusz  zajęli  I miejsce.

 Skład dziewczyn: Konopka Klaudia, Kleczo Kinga, Kasiowiak Aleksandra, Franczyk Aneta, Jankowska Magdalena, Wolska Gabriela, Kotarska Paulina, Knutelska Iwona, Dyda Aldona, Rusnarczyk Aneta, Leśniczka Gabriela, Bańka Katarzyna.

Chłopcy naszej szkoły wygrali wszystkie spotkania i awansowali do zawodów powiatowych w piłce siatkowej.  Najlepszym zawodnikiem turnieju został  wybrany nasz reprezentant – Jagieła Łukasz. Atmosfera i zaangażowanie całej naszej drużyny było godne podziwu. Ogromne podziękowania za determinację i wolę walki.

Wyniki rozgrywek były następujące:

1 mecz – ZSZiP Krościenko – LO Krościenko 10:1

2 mecz – PSZ Szczawnica – ZPO Niedzica  7:3

Mecz o trzecie miejsce

LO Krościenko- ZPO Niedzica  – Lo Krościenko zrezygnowało z gry o III miejsce.

FINAŁ:

PSZ Szczawnica – ZSZiP Krościenko 4:7

Kategoria chłopców:

  1. Miejsce   –    Zespół Szkół Zawodowych i Placówek Krościenko
  2. Miejsce   –    Prywatna Szkoła Zawodowa Szczawnica
  3. Miejsce   –    Zespół Placówek Oświatowych Niedzica
  4. Miejsce   –    LO Krościenko

Kategoria dziewcząt:

  1. Miejsce   –    LO Krościenko
  2. Miejsce   –    Zespół Szkół Zawodowych i Placówek Krościenko
  3. Miejsce   –    Zespół Placówek Oświatowych Niedzica

 

 

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.