I MIEJSCE W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

1

W dniu 16 stycznia na hali sportowej Zespołu Placówek Oświatowych Niedzica odbyły się eliminacje do Powiatowych Zawodów w Piłce Ręcznej Chłopców. Organizatorem zawodów był Koordynator Sportu PCK Nowy Targ, pan Józef Dyda. W zawodach brały udział dwie reprezentacje następujących szkół: Zespołu Szkół Zawodowych i Placówek z Krościenka oraz Zespół Placówek Oświatowych Niedzica.

Wyniki rozgrywek były następujące:

Kategoria chłopców:

I. Miejsce – Zespół Szkół Zawodowych i Placówek Krościenko

II. Miejsce – Zespół Placówek Oświatowych Niedzica

Zespół Szkół Zawodowych i Placówek Krościenko n. D – Zespół Placówek Oświatowych Niedzica 9 : 6 / 4 : 1 /

Chłopcy z naszej szkoły dzięki zwycięstwu awansowali do zawodów powiatowych w piłce ręcznej. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany nasz reprezentant – Kacper Hamerski strzelec 4 bramek. Atmosfera i zaangażowanie całej naszej drużyny było godne podziwu. Ogromne podziękowania za determinację i wolę walki.

M.M.

Zobacz galerię zdjęć:

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.