II i III miejsce w szachowych zawodach powiatowych

Powiększ obraz

W sali Gminnego Centrum Kultury w Krościenku 16 listopada odbyły się powiatowe zawody szachowe dla szkół ponadpodstawowych. Sędzią głównym rozgrywek był pan Jan Zapała. W rywalizacji brali udział przedstawiciele siedmiu szkół z powiatu nowotarskiego: ZSO Nowy Targ, ILO Rabka Zdrój, ZS Rabka Zdrój, ZSCKR Nowy Targ, LO Krościenko, 1LO Nowy Targ oraz ZSZiP Krościenko. Nasza drużyna w składzie: Lidia Janc, Martyna Ziętasz, Filip Czerwiec, Paweł Drążek, Szymon Zachwieja, Klaudiusz Zygmuntowicz, Stanisław Kołek i Karol Jankowski wywalczyła 3 miejsce. Indywidualnie najlepiej wypadła Lidia Janc zajmując 2 miejsce.

Gratulujemy

Fotorelacja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.