II Memoriał Szachowy im. Zdzisława Soliwody

szachy2017

Dnia 21 września 2017 r na sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego w Krościenku odbyły się Otwarte Mistrzostwa Ośrodka „Pieniny” w Szachach  II Memoriał Szachowy im. Zdzisława Soliwody. W turnieju brali udział uczniowie szkół średnich: Liceum Ogólnokształcącego z Krościenka, I Liceum Ogólnokształcącego z Nowego Targu oraz naszego Zespołu Szkół Zawodowych i Placówek w Krościenku.

W tym dniu w rozgrywkach brało udział 30 zawodników z czego 12 uczniów naszej szkoły. W turnieju uczestniczyli w nim również seniorzy i studenci w swoich kategoriach. Organizatorem turnieju było Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu i Urząd Gminy Krościenko.

Wyniki naszych szachistów:

W kategorii dziewcząt:

3 miejsce: Kwaśnica Barbara z klasy I a/w Gratulujemy!

4 miejsce: Kołek Gabriela z klasy I a/w.

W kategorii chłopców:

3 miejsce: Fryżlewicz Karol z klasy II w Gratulujemy!

8 miejsce: Maciej Hebda z klasy IVit

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.