II miejsce dziewcząt i chłopców w Liceliadzie

Dnia 9 listopada na hali sportowej Zespołu Placówek Oświatowych w Niedzicy odbyły się eliminacje do Powiatowych Zawodów w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców. Organizatorem zawodów był Koordynator Sportu PCK Nowy Targ, pan Józef Dyda. W zawodach brały udział reprezentacje dziewcząt następujących szkół: LO z Krościenka, Zespołu Szkół Zawodowych i Placówek z Krościenka. Z kolei chłopców reprezentowali trzy drużyny: Zespołu Szkół Zawodowych i Placówek z Krościenka , LO z Krościenka oraz Zespół Placówek Oświatowych Niedzica.

Skład chłopców: Zbozień Tomasz, Ziemianek Paweł, Bednarczyk Tomasz, Brzezny Maciej, Dudus Sebastian, Jagieła Łukasz, Mikołajczyk Jerzy, Siedlarz Grzegorz, Stachowczyk Radosław, Waruś Mateusz, Kordas Wiktor, Zachwieja Mateusz, Brzezny Dominik, Zacher Ryszard, Dyda Kamil, Klimczak Adam.

Skład dziewczyn: Kwaśnica Barbara,Cichoń Emilia, Rusnarczyk Aneta, Konopka Klaudia, Sajdak Kinga, Niezgoda Marta, Czajka Katarzyna, Franczyk Magdalena, Hurkała Kinga, Kasiowniak Aleksandra, Królczyk Anita, Franczyk Aneta, Jankowska Magdalena, Ligas Elżbieta, Kotarska Paulina, Ziętasz Monika.

Kategoria chłopców:

Miejsce 1- Zespół Placówek Oświatowych Niedzica

Miejsce 2 – Zespół Szkół Zawodowych i Placówek Krościenko

Miejsce 3 – LO Krościenko

Kategoria dziewcząt:

Miejsce 1- LO Krościenko

Miejsce 2- Zespół Szkół Zawodowych i Placówek Krościenko

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.