II MIEJSCEDZIEWCZĄTW PIŁCE SIATKOWEJ

Dnia 25 stycznia 2017r. w sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego Krościenko n/D odbyły się eliminacje do Powiatowych Zawodów w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Organizatorem zawodów był Koordynator Sportu PCK Nowy Targ, pan Józef Dyda. W zawodach brały udział reprezentacje  LO z Krościenka oraz Zespołu Szkół Zawodowych i Placówek z Krościenka .Obowiązywał system każdy z każdym.

Zespół Szkół Zawodowych i Placówek wystąpił w składzie:Antolec Dominika, Franczyk Magdalena, Gabryś Agnieszka, Gabryś Dominika, Jankowska Magdalena, Kleczko Kinga, Kwaśnica Monika, Ligas Elżbieta, Majerczak Natalia, Polińska Anna, Ślęzak Agnieszka, Waruś Gabriela.

Wyniki rozgrywek były następujące:

ZSZiP Krościenko – LO Krościenko 0:2

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.