III MIEJSCE CHŁOPAKÓW W ZAWODACH POWIATOWYCH – PIŁKA NOŻNA

Dnia 25 maja 2021r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nowotarskiego w Piłce Nożnej Chłopców na Stadionie Miejskim przy ul. Kolejowej 161 w Nowym Targu. Zawody odbywały się systemem ” każdy z każdym”. W rozgrywkach wzięło udział 5 szkół: Zespół Szkół Ekonomicznych Nowy Targ, Zespół Szkół Rabka, Zespół Centrum Kształcenia Rolniczego Nowy Targ, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 Nowy Targ oraz Zespół Szkół Zawodowych i Placówek Krościenko n.D. Nasza Szkoła zajęła trzecie miejsce. GRATULUJEMY!!!!

Klasyfikacja końcowa:

1 miejsce: Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 Nowy Targ

2 miejsce: Zespół Szkół Ekonomicznych Nowy Targ

3 miejsce: Zespół Szkół Zawodowych i Placówek Krościenko

4 miejsce: Zespół Szkół Rabka

5 miejsce: Zespół Centrum Kształcenia Rolniczego Nowy Targ

M.M.

Fotorelacja

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.