Inauguracja roku szkolnego 2017/2018

4 września 2017 roku rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny. Spotkanie ze szkołą poprzedziła uroczysta Msza Święta. Następnie uczniowie wraz z  nauczycielami udali się do szkoły, gdzie o godzinie 9.00 odbył się apel.
Uroczystość poprowadzili uczniowie klas czwartych. Szczególne słowa powitania zostały skierowane do nowo przyjętych uczniów naszej szkoły. Życzenia samych piątek i szóstek usłyszeli uczniowie klas czwartych, którzy w tym roku przystąpią do egzaminów maturalnych. Nauczycielom życzono, aby współpraca z uczniami, układała się jak najlepiej. Prowadzący w imieniu wszystkich uczniów oraz nauczycieli  wyrazili wdzięczność Panu Dyrektorowi Krzysztofowi Waksmundzkiemu oraz Pani Wice Dyrektor Barbarze Ciesielce za pełną odpowiedzialności i zaangażowania pracę w kierowaniu naszą szkołą przez ostatni rok. Następnie został przedstawiony nowy Dyrektor Szkoły – Pan Leszek Wołek , który powitał wszystkich bardzo serdecznie.
Po przemówieniu Pana Dyrektora krótkim programem artystycznym  uczczono rocznicę wybuchu II wojny światowej.
Tak rozpoczęliśmy kolejny rok zmagań w zdobywaniu nowej wiedzy. Będzie to też czas kolejnych doświadczeń, umożliwiający pogłębianie zainteresowań i odkrywanie nowych pasji.

D.Ś.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.