Indywidualny Turniej Międzyklasowy Tenisa Stołowego w ZSZiP

banermm

W piątek, 16 grudnia 2016r. o godz. 935 został rozegrany Indywidualny Turniej Międzyklasowy Tenisa Stołowego dziewcząt i chłopców. Miejscem rozgrywek była aula w Zespole Szkół Zawodowych i Placówek Krościenko n/D. Zawody zostały zorganizowane przez nauczycieli wychowania fizycznego. Drużyny grały systemem „każdy z każdym”.

Do rywalizacji w kategorii chłopców przystąpiło 18 zawodników, natomiast  w kategorii dziewcząt wystartowało 16 uczestniczek. Uczestnicy turnieju mieli do dyspozycji 4 stoły. W każdej z grup zawodników do końca toczyły się zacięte rozgrywki o zwycięstwo w turnieju a emocje udzielały się nawet doświadczonym graczom.

Turniej przebiegał w zdrowej, sportowej atmosferze na wysokim poziomie technicznym. Podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników oraz prezentowaną przez nich postawę fair-play.

Klasyfikacja koncowa:

Kategoria dziewczęta:

1 – miejsce  Waksmundzka Katarzyna

2 – miejsce  Sylwia Knurowska

3 – miejsce  Dyda Aldona

Kategoria chłopcy:

1 – miejsce Rafał Ziemianek

2 – miejsce Zbozień Tomasz

3 – miejsce Waksmundzki Patryk

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za uczestnictwo w turnieju. Zapraszamy do udziału w kolejnych imprezach.

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.