Iw w JUMP PLANET

4 listopada br. klasa I w wraz z wychowawcą p. Joanną Majerczak oraz opiekunem p. Maciejem Wójcikiem wybrała się na swoja pierwszą szkolna wycieczkę do nowoczesnego Parku Trampolin – Jump Planet mieszczącego się w Nowym Targu. Przez dwie godziny młodzież pokonywała grawitację korzystając z 46 trampolin rekreacyjnych i sportowych. Grupa pokonała ściankę wspinaczkową, balustrady oraz wąskie kładki tocząc ze sobą pojedynki na poduchy. Fani koszykówki mogli skorzystać ze specjalnej strefy dla graczy „NBA”. Największa frajdę okazały się jednak skoki i salta wykonywane do ogromnego basenu wypełnionego po brzegi miękkimi gąbkami.

Zabawy i śmiechu było co nie miara!

red. J.M

Zobacz galerię zdjęć

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.