Jest taki bal…

banerstudniowka

 

To oczywiście studniówka, która dla uczniów klas czwartych Technikum stanowi jedno z najważniejszych przeżyć w roku szkolnym.  Na czym polega niepowtarzalny charakter tego wydarzenia? Być może na tym, że jest to jedyny klasowy bal w życiu, a może dlatego, że przypomina o szybko mijającym czasie i zbliżającej się maturze.

Odpowiedzi z pewnością mogliby udzielić uczniowie klas czwartych naszej szkoły, którzy 21 stycznia bawili się na swojej studniówce w Dworku Gościnnym w Szczawnicy. Bal maturalny uroczyście rozpoczął Pan Dyrektor Krzysztof Waksmundzki.

Do tańca przybyłym przygrywała góralska kapela. Goście także podziwiać talent aktorski uczniów oraz ich popisy taneczne. Nie zabrakło również wspomnień z niespełna czteroletniego pobytu w szkole.

Teraz uczniowie mogliby zanucić fragment piosenki Czerwonych Gitar minęła studniówka…  Minęła, lecz z pewnością budzić będzie jeszcze wiele emocji. Czas jednak biegnie nieubłaganie, a tego, który pozostał do egzaminu dojrzałości pozostaje coraz mniej. Życzymy więc wszystkim przyszłym maturzystom jak najlepszego jego wykorzystania oraz tego, by wyniki matury potwierdziły wysoki poziom umiejętności nabytych w szkole.

R.K.

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.