Jest taki turniej…

Dnia 21 września 2016 r na sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego w Krościenku odbyły się Otwarte Mistrzostwa Ośrodka „Pieniny” w Szachach  I Memoriał Szachowy im. Zdzisława Soliwody. W turnieju brali udział uczniowie szkół średnich: Pienińskiej Szkoły Zawodowej w Szczawnicy, Zespołu Placówek Oświatowych w Niedzicy, Liceum Ogólnokształcącego z Krościenka, I Liceum Ogólnokształcącego z Nowego Targu oraz naszego Zespołu Szkół i Placówek w Krościenku.
W tym dniu w rozgrywkach brało udział 43 zawodników z czego 24 uczniów naszej szkoły.

Turniej był zakończeniem realizacji projektu pn „Królewska gra z seniorami” dofinansowanego w ramach  konkursu grantowego „FIO-Małopolska Lokalnie 2015”. Uczestniczyli w nim również seniorzy i studenci w swoich kategoriach.

Wyniki naszych szachistów:

W kategorii dziewcząt:

2 miejsce: Anna Jurek z klasy 4h. Gratulujemy!

W kategorii chłopców:

5 miejsce: Maciej Hebda z klasy 3it

7 miejsce: Bochnak Krystian z klasy 3aw

Organizatorem turnieju było Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu, Stowarzyszenie Rencistów i Emerytów „ Pieniny” Krościenko i Urząd Gminy Krościenko. Zwycięzcom dyplomy i medale ufundowane przez pana Edwarda Kordasa z firmy „Etna” wręczali: wicestarosta Powiatu Nowotarskiego – pan Władysław Tylka, wójt Krościenka – pan Janusz Dyda, dyrektor Powiatowego Centrum Kultury – pan Tadeusz Watycha oraz pani Bożena Soliwoda.

img_0044p1120051 p1120054 p1120058 p1120059 p1120062 p1120066 p1120065

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.