Jest taki turniej…

Dnia 25 września 2019 r. na sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego w Krościenku odbyły się Otwarte Mistrzostwa Ośrodka „Pieniny” w Szachach  IV Memoriał Szachowy im. Zdzisława Soliwody. W turnieju brali udział uczniowie szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych powiatu nowotarskiego. W tym dniu w rozgrywkach brało udział 38 zawodników z czego 15 uczniów naszej szkoły. W turnieju uczestniczyli w nim również seniorzy i studenci w swoich kategoriach.

Wyniki naszych szachistów:

W kategorii dziewcząt:

10 miejsce: Niezgoda Marta klasa 4i. Gratulujemy!

W kategorii chłopców:

8 miejsce: Paweł Ziemianek klasa 4i. Gratulujemy!

9 miejsce: Maciej Hebda klas 4i. Gratulujemy!

10 miejsce: Paweł Drążek klasa 1i. Gratulujemy!

Organizatorem turnieju było Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu i Urząd Gminy Krościenko. Sędzią szachowym sprawującym opiekę nad grającymi był pan Jan Zapała.

Galeria zdjęć:

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.