Jubileuszowy XX Konkurs Wiedzy Biblijnej

Zwycięzcy etapu szkolnego: Bożena Salamon (2a), Wiktor Kordas (1i) i Tomasz Zbozień (1i) wzięli udział 26 kwietnia w Konkursie Wiedzy Biblijnej na etapie diecezjalnym, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Civitas Christiana. Rywalizowali oni na bardzo wysokim poziomie z ponad 90 uczestnikami konkursu, a w pierwszej dziesiątce znalazł się Wiktor Kordas.
W bieżącym roku szkolnym odbyła Jubileuszowa XX edycja konkursu, dlatego oprócz zmagań podczas pisania testów młodzież uczestniczyła w spotkaniu z członkami Stowarzyszenia oraz z ks.biskupem Leszkiem Leszkiewiczem, który skierował do nich okolicznościowe kazanie. Podczas mszy świętej nasi uczniowie zostali wyróżnieni i wyznaczeni do zaszczytnych funkcji: Bożena Salamon niosła dary ofiarne, natomiast Wiktor i Tomasz asystowali biskupowi przy ołtarzu. Gratulujemy uczestnikom i zapraszamy do udziału w przyszłym roku.

zobacz_galerie_zdjec

Oprac. s.Małgorzata Dyrek

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.