KANAPKI „ SAMO ZDROWIE”

10 grudnia 2015 roku już po raz drugi w tym miesiącu w naszej szkole w ramach warsztatów dotyczących zdrowej żywności gościliśmy uczniów, tym razem ze Szkoły Podstawowej im. Ks. Profesora Józefa Tischnera z Ochotnicy Dolnej. Towarzyszyli im opiekunowie: Pani Grażyna Barnaś, Pani Władysława Brzeźny oraz Pani Maria Konopka.
Kulinarna przygoda ponownie związana była z pogłębianiem wiedzy na temat zdrowego odżywiania i produkcją zdrowych kanapek. Działania poprzedziła pogadanka na temat jedzenia zdrowych produktów. Potem przyszedł czas na część praktyczną warsztatów, która przyniosła uczniom dużo radości. Kanapki powstałe w wyniku pracy grupowej były bardzo kolorowe, pięknie ozdobione, a przede wszystkim smaczne, zdrowe i pełne witamin.
Na zakończenie miło nam było usłyszeć na pożegnanie zarówno od dzieci oraz ich opiekunów: dziękujemy za miłe przyjęcie i bardzo piękne pouczające warsztaty.

zobacz_galerie_zdjec

Red: Teresa Ptak

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.