„Kobiety rządzą Szczawnicą”

8 marca 2016 roku uczniowie reprezentujący męską część społeczności Zespołu Szkół Zawodowych i Placówek w Krościenku nad Dunajcem będą aktywnie uczestniczyć w obchodach Dnia Kobiet w Szczawnicy. Impreza pod hasłem „Kobiety rządzą Szczawnicą” jest od 10 lat świętem kobiet połączonym z zabawą ale też profilaktycznymi działaniami.
W tym roku Miasto i Gmina Szczawnica wspólnie z Polskimi Kolejami Linowymi organizują w okresie 8-10 marca br. moc atrakcji dla kobiet w związku z ich świętem. Przez jeden dzień dołączą się do nich nasi uczniowie. Co przygotowali dla Pań? Tego dowiecie się z wtorkowej relacji.
Dlatego już dzisiaj zapraszamy wszystkie Panie na 8 marca oraz ………….
„Życzymy Wam gorącej filiżanki kawy, którą ktoś dla Was zrobi,
nieoczekiwanego telefonu od przyjaciela,
zielonych świateł na Waszej drodze,
radości z małych spraw, które Was ucieszą każdego dnia”
E.Z

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.