Konkurs „Drzewo Roku”

W związku z udziałem w konkursie Drzewo Roku, organizowanym przez Klub Gaja oraz nominacją do finału reliktowej sosny z Sokolicy, zgłoszonej przez Zespół Szkół Zawodowych i Placówek w Krościenku nad Dunajcem, informuję, iż 9 maja 2015 roku o godz. 10.00 odbędzie się spotkanie uczestników konkursu z przedstawicielami Klubu Gaja. Celem spotkania jest sporządzenie dokumentacji fotograficznej finałowego drzewa wraz z uczniami, prezentowanej na stronie internetowej konkursu. W związku z powyższym odbędzie się wspólna wycieczka na Sokolicę.
Osoby zainteresowane wyprawą na Sokolicę proszone są o zgłoszenie się do Pani D. Nelle-Zborowskiej lub Justyny Groń.
Klub Gaja informuje, że termin i godzina spotkania może ulec zmianie. W przypadku takiej sytuacji będę na bieżąco informować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.