Konkurs fotograficzny Przyłapani na czytaniu

1. Postanowienia ogólne
  1. Konkurs adresowany jest do wszystkich uczniów naszej szkoły.
  2. Celem konkursu jest promocja czytelnictwa. Chcemy pokazać, że kochamy czytać      a jednocześnie zachęcić wszystkich do częstszego sięgania po książki.
  3. Najlepsze prace będą prezentowane na wystawie pokonkursowej oraz stronie internetowej szkoły.
  1. Ustalenia szczegółowe
  1. Do konkursu autor może dostarczyć maksymalnie pięć zdjęć.
  2. Prace należy dostarczyć w kopertach w terminie do 10.06.2019 r. do biblioteki szkolnej.
  3. Zadaniem autorów jest artystyczne pokazanie na fotografii idei czytania dzięki której nie tylko zdobywamy potrzebne informacje i wzbogacamy swoje słownictwo, ale również kształtujemy swoją wrażliwość, rozwijamy osobowość i po prostu spędzamy interesująco czas, przenosząc się do innej rzeczywistości…
  4. Każde zdjęcie powinno być dostarczone w formie odbitki oraz pliku cyfrowego.
  5. Minimalny format odbitki 21×15 cm. Odbitki należy wykonać na papierze błyszczącym.
  6. Odbitki powinny zawierać na rewersie następujące dane: imię, nazwisko autora, klasę oraz ewentualnie tytuł zdjęcia.
  7. Pliki należy dostarczyć na płytach CD lub DVD. Nośniki powinny być czytelnie opisane imieniem i nazwiskiem autora.
    Kryteria oceny:
    poprawność techniczna
    zgodność z tematem konkursu
    wrażenia artystyczne
  1. Prace przekazane do konkursu nie będą zwracane autorom.
  2. Z konkursu wykluczone są prace, które wcześniej brały udział w innych konkursach fotograficznych, a także reprodukcje cudzych prac.
  3. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 14.06.2019 r.
  4. Szczegółowych informacji na temat konkursu udziela Danuta Śniegoń.