Konkurs plastyczno-fotograficzny rozstrzygnięty

banerkaziierskahelena

„Ubogi jest ten, kto nie zna i nie miłuje ziemi, na której się urodził i żyje. Podobny jest do drzewa bez korzeni. Skąd może czerpać soki potrzebne do życia? W jaki sposób będzie „owocować”? Jak może”nakarmić” swoje dzieci pozytywnymi uczuciami do własnej ziemi jeśli sam ich nie zna?”.

Konkurs plastyczno-fotograficzny „Przydrożne kapliczki Pienin i okolic” wykazał, że młodzież naszej szkoły zna swoje korzenie i bogactwo kulturowe regionu – naszej Małej Ojczyzny. Można więc mieć nadzieję, że tę wiedzę będzie przekazywać następnym pokoleniom oraz tym wśród których się znajdą w przyszłości.

Na konkurs wpłynęły 23 prace – piękne fotografie w jesiennej scenerii lub na tle nietypowych zjawisk atmasferycznych oraz jedna praca plastyczna. Zgodnie z regulaminem każda fotografia lub plakat powinny zawierać krótki tys historyczny (fundator, lokalizacja itp.) oraz odpowiednie wymiary.

W skład Komisji oceniającej prace weszli: P.Dyrektor Krzysztof Waksmundzki, P.Danuta Śniegoń, P.Agnieszka Tomczyk,

P.Marek Ziemianek oraz organizatorzy konkursu: P.Helena Kaźmierska i s. Małgorzata Dyrek.

Wyniki są następujące:

1 miejsce – Karolina Nieć, kl. 4h/t

2 miejsce – Karolina Gąsienica, kl. 4h/t

3 miejsce – Agnieszka Łazarczyk, kl. 4h/t i Dominik Potaśnik, kl. 4i

Wyróżnienia: Urszula Plewa, kl. 2a, Bożena Salamon, kl. 3a, Dawid Syjud kl. 4i,
MichałDyda, kl. 4i,

Gabriela Gardoń, kl. 4h/t, Patrycja Podsiedlińska, kl. 4h/t

Gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia wystawy wszystkich prac w szkolnej bibliotece.

33

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.