Kurs CorelDRAW dla gimnazjalistów

19 marca uczniowie gimnazjum ze Szczawnicy mieli okazję zapoznać się w naszej szkole z tajnikami programu CorelDRAW. Punktualnie o godzinie 8 rano 10 uczniów z różnych klas gimnazjum, pod opieką pani Dominiki Smolarskiej, zjawiło się w naszej szkole. Gościliśmy ich w sali 209, która została specjalnie przyozdobione wszystkimi materiałami promocyjnymi z ostatnich lat, które zostały zaprojektowane właśnie w programie CorelDRAW. Oprócz szkolenia z programu CorelDRAW uczniowie mogli się dowiedzieć o kierunkach kształcenia w naszej szkole, o różnych akcjach organizowanych przez naszą szkołę oraz na żywo wziąć udział w lekcjach przeprowadzanych w innych salach informatycznych. W połowie kursu nasi goście mogli się poczęstować bardzo smacznymi kanapkami, które zostały przygotowane przez naszych uczniów oraz Panią Teresę Ptak. Warto zauważyć, że praca nad kanapkami trwała już od 7 rano! Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy dopomogli swoją pracą w zorganizowaniu tego kursu.
Na zakończenie każdy nasz gość otrzymał najnowszą ulotkę szkoły oraz plik z własnoręcznie wykonanym plakatem reklamującym ZSZiP. Za tydzień powtórka z rozrywki – tym razem Pan Regiec i Pan Pawłowski jadą przeprowadzić kurs WordPressa do gimnazjum do Szczawnicy.

Galeria

red. M. Pawłowski, M. Regiec

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.