LAUREACI PROJEKTU „MIEĆ WYOBRAŹNIĘ MIŁOSIERDZIA”

Niespodzianka, która sprawiła nam wiele radości – to informacja która dotarła do szkoły 24 maja, a są to wyniki rejonowej prezentacji projektu „Mieć wyobraźnię Miłosierdzia”.
Zdobyliśmy 1 miejsce! – i w nagrodę jedziemy na pielgrzymkę do Rzymu. Oto fragment pisma, które otrzymała Pani Dyrektor:

„Szanowni Państwo, Dyrektorzy Szkół , Nauczyciele!
Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie informuje iż Komitet Organizacyjny małopolskiego projektu Mieć wyobraźnię miłosierdzia przyznał tytuł laureata szkołom:
1. Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Wielkich Drogach
2. Gimnazjum nr 2 w Zespole Szkół Publicznych nr 1 w Wadowicach
3. Gimnazjum w Zespole Szkół w Trzetrzewinie
4. Zespół Szkół Zawodowych i Placówek w Krościenku nad Dunajcem
5. Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Olszynach
Wszystkich laureatów i nagrodzonych serdecznie zapraszamy na galę podsumowującą projekt w dniu 8 czerwca 2016 r. o godz. 10:00, która odbędzie się w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie.”
Cieszymy się bardzo z tego wyróżnienia i już nie możemy doczekać wyjazdu!
Oprac. s.Małgorzata Dyrek