LICEALIADA OŚRODKA SZCZAWNICA W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

W dniu 8 listopada na hali sportowej Zespołu Placówek Oświatowych Niedzica odbyły się eliminacje do Powiatowych Zawodów w Piłce Ręcznej Chłopców. Organizatorem zawodów był Koordynator Sportu PCK Nowy Targ, pan Józef Dyda. W zawodach brały udział dwie reprezentacje następujących szkół: Zespołu Szkół Zawodowych i Placówek z Krościenka oraz Zespół Placówek Oświatowych Niedzica.

Wyniki rozgrywek były następujące:

Kategoria chłopców:

I. Miejsce – Zespół Szkół Zawodowych i Placówek Krościenko

II. Miejsce – Zespół Placówek Oświatowych Niedzica

Zespół Szkół Zawodowych i Placówek Krościenko n. D – Zespół Placówek Oświatowych Niedzica 11 : 2 / 6 : 1 /

Chłopcy z naszej szkoły dzięki zwycięstwu awansowali do zawodów powiatowych w piłce ręcznej. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany nasz reprezentant – Jerzy Mikołajczyk, który zdobył 6 bramek dla ZSZiP Krościenko n. D. Atmosfera i zaangażowanie całej naszej drużyny było godne podziwu. Ogromne podziękowania za determinację i wolę walki.

M.M.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.