Licealiada Powiatu Nowotarskiego w Narciarstwie Alpejskim

banerski

27 lutego 2017 roku na stoku Czorsztyn-Ski w Kluszkowcach odbyła się Licealiada Powiatu Nowotarskiego w Narciarstwie Alpejskim. Wystartowało dziewięćdziesięciu zawodników z ośmiu szkół. Naszą szkołę reprezentowało  dwunastu  uczniów:

Dyda Michał, Ziemianek Rafał z klasy IV i, Hebda Maciej z klasy II i, Zbozień Tomasz, Dulak Rafał, Zachwieja Mateusz z klasy II i, Maciaszek Tomasz, Hebda Jan, Bąk Bartlomiej z klasy I i, Bochnak Krystian z klasy IIIa oraz dziewczyny Hurkała Kinga z klasy II g i Niezgoda Marta z klasy I i.

Najlepiej wśród chłopców z naszej szkoły spisał się Bochnak Krystian który zajął 16miejsce. Z kolei najlepiej wśród dziewcząt spisała się Hurkała Kinga, która zajęła 6 miejsce oraz Niezgoda Marta zdobywczyni 9 miejsca i tym samym zakwalifikowali się do zawodów wojewódzkich w narciarstwie Alpejskim , które odbędą się w Czorsztynie dnia 10 marca.

IMG_0021
IMG_0020
IMG_0019
IMG_0018

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.