Licealiada Powiatu Nowotarskiego w Narciarstwie Alpejskim

27 lutego 2017 roku na stoku Czorsztyn – Ski w Kluszkowcach odbyła się Licealiada Powiatu Nowotarskiego w Narciarstwie Alpejskim. Wystartowało czterdziestu dziewięciu zawodników z ośmiu szkół. Naszą szkołę reprezentowało siedmiu uczniów:

Hebda Maciej, Zbozień Tomasz, Niezgoda Hubert, Chrobak Bartłomiej, Kwiatek Mikołaj, Rusin Jakub, oraz Niezgoda Marta.

Najlepiej wśród chłopców z naszej szkoły spisał się Niezgoda Hubert który zajął 19 miejsce. Z kolei najlepiej wśród dziewcząt spisała się Niezgoda Marta zdobywczyni 9 miejsca i tym samym zakwalifikowała się do zawodów wojewódzkich w narciarstwie Alpejskim , które odbędą się w Czorsztynie dnia 8 marca.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.