Licealiada Powiatu Nowotarskiego w Narciarstwie Alpejskim

nartykluszkowce2020

27 lutego 2020 roku na stoku Czorsztyn – Ski w Kluszkowcach odbyła się Licealiada Powiatu Nowotarskiego w Narciarstwie Alpejskim. Wystartowało pięćdziesięciu pięciu zawodników z siedmiu szkół. Naszą szkołę reprezentowało dziewięciu uczniów:

Chrobak Bartłomiej, Ślimak Fabian, Konieczny Damian, Kołacz Michał, Dulak Kamil, Ziemianek Jakub, Krężel Jakub, Kozłecki Bartosz oraz Niezgoda Marta.

Najlepiej wśród chłopców z naszej szkoły spisał się Ziemianek Jakub który zajął 15 miejsce. Z kolei najlepiej wśród dziewcząt spisała się Niezgoda Marta zdobywczyni 14 miejsca i tym samym oboje zakwalifikowali się do zawodów wojewódzkich w narciarstwie Alpejskim, które odbędą się w Czorsztynie dnia 10 marca.

M.M

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.