Memoriał im. Legionistów Podhalańskich

Dnia 8 marca 2019r. na stoku w Czerwiennem odbył się I Memoriał im. Legionistów Podhalańskich. Został on zorganizowany dla uczczenia setnej rocznicy odzyskania niepodległości i upamiętnienia Ochotników, którzy wstąpili do Legionów Marszałka Piłsudskiego.

W Memoriale udział wzięły nie tylko dzieci i młodzież z terenu Małopolski, w czterech kategoriach wiekowych, ale również osoby z niepełnosprawnością, dorośli, a nawet politycy. Uczestnicy mieli do pokonania zjazd slalomem na trasie dostosowanej do ich wieku.

Naszą szkołę reprezentowało  pięciu  uczniów:

Hebda Jan, Chrobak Bartłomiej, Ziemianek Jakub, Krężel Jakub oraz Kozłecki Bartosz.

Najlepiej wśród chłopców z naszej szkoły spisał się Hebda Jan który zajął 4 miejsce oraz tuż za nim Ziemianek Jakub, który wywalczył  5 miejsce. Pozostali chłopcy wywalczyli miejsca w pierwszej dziesiątce. GRATULUJEMY!!!

M.M.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.