Memoriał Szachowy – uczniowie ZSZiP na podium

szachy2020

Filip Czerwiec, Martyna Ziętasz, Julia Jacynnik i Paweł Drążek na szachowym podium.

7 października w Krościenku odbył się Memoriał Szachowy Zdzisława Soliwody i Edwarda Kordasa będący jednocześnie międzyszkolnym turniejem szachowym szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych na szczeblu ośrodka Szczawnica.

Na sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego zebrało się 25 zawodników : Licealiada i Dorośli.

Naszą ekipę stanowili: Martyna Knurowska, Zofia Maciaś, Julia Jacynnik, Katarzyna Plewa, Niegłos Dominika, Martyna Ziętasz, Czerwiec Filip, Zachwieja Szymon, Drążek Paweł, Rogowski Kacper, Zygmuntowicz Klaudiusz, Gabryś Wojciech, Knapczyk Arkadiusz, Walkowicz Filip, Wojtaszek Grzegorz i Gofron Norbert.

Z Zespołu Szkół Zawodowych i Placówek najlepsze wyniki uzyskali:

Czerwiec Filip – I miejsce

Paweł Drążek – III miejsce

Martyna Ziętasz – II miejsce

Julia Jacynnik – III miejsce

Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwali: sędzia główny zawodów Jan Zapała oraz Józef Dyda- koordynator sportu z Powiatowego Centrum Kultury. Uczestnikom towarzyszył wójt gminy Krościenko Jan Dyda oraz pani Bożena Soliwoda. Organizatorem turnieju było Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu, Centrum Kultury i Promocji, Urząd Gminy Krościenko oraz firma Etna ze Szczawnicy.

Galeria zdjęć

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.