Międzyszkolne zawody w tenisie stołowym

W dniu 30 marca 2017 roku w auli Zespołu Szkół Zawodowych i Placówek zorganizowaliśmy międzyszkolne zawody tenisa stołowego dziewcząt i chłopców szkół ponadgimnazjalnych.W turnieju wzięło udział 24 uczestników z trzechszkół: Liceum Ogólnokształcącego z Krościenka, Pienińskiej Szkoły Zawodowej ze Szczawnicy oraz Zespołu Szkół Zawodowych i Placówek z Krościenka.  Zawody były rozgrywane systemem do dwóch wygranych setów. Uczestnicy grali ze sobą w meczach pojedynczych, następnie zmierzyli się w deblu, na koniec znów w meczach pojedynczych.

Naszą pierwszą drużynę dziewcząt reprezentowały: Waksmundzka Katarzyna, Knurowska Sylwia i Aldona Dyda. Druga grała w składzie: Ziętasz Monika, Kubicz Klaudia, Kasiowniak  Ola.

Do pierwszej drużyny chłopców należeli: Ziemianek Paweł, Owsianka Grzegorz, Zbozień Tomasz. Drugą stanowili: Ziemianek Rafał, Janik Damian, Waksmundzki Patryk.

Po serdecznym przywitaniu zgromadzonych przez dyrektora Zespołu Szkół Zawodowych i Placówek pana  Krzysztofa Waksmundzkiego  rozpoczęliśmy  trzygodzinne zmagania.

Wyniki rozgrywek były następujące:

Kategoria dziewcząt:

1 miejsce-Zespół Szkół Zawodowych  i Placówek Krościenko (drużyna nr 1)

2 miejsce-Zespół Szkół Zawodowych i Placówek Krościenko (drużyna nr 2)

3 miejsce- Liceum Ogólnokształcące Krościenko

4 miejsce- Pienińska Szkoła Zawodowa Szczawnica

Kategoria chłopców:

1 miejsce-Zespół Szkół Zawodowych i Placówek Krościenko (drużyna nr 2)

2 miejsce-Zespół Szkół Zawodowych i Placówek Krościenko (drużyna nr 1)

3 miejsce- Pienińska Szkoła Zawodowa Szczawnica

4 miejsce-Liceum Ogólnokształcące Krościenko

Wszystkim uczestnikom gratulujemy !!!

nauczyciele wychowania fizycznego