Modernizacja

W naszej szkole zostały przeprowadzone remonty adaptacyjne oraz modernizacja pomieszczeń do potrzeb 2 nowych roczników zrekrutowanych do naszej szkoły w roku 2019/2020. W klasach pierwszych po szkole podstawowej i gimnazjum przybyło około 150 uczniów. Podjęli oni naukę w technikum na kierunkach: informatyk, hotelarz, turysta, gastronom. W Branżowej Szkole I stopnia młodzież kształci się w zawodzie kucharz oraz w klasie wielozawodowej, która cieszy się dużym zainteresowaniem.

Przeprowadzono modernizację dotychczasowej sali restauracyjnej z której powstały 2 klasy klasa dydaktyczno – wychowawcza oraz klasa do obsługi konsumenta znajdująca się obok pracowni technologiczno – kuchennej. Przeprowadzono modernizację klasy technologicznej tworząc nowe stanowiska do ćwiczeń gastronomicznych oraz stanowiska do egzaminów zawodowych w istniejącym w naszej Szkole Centrum Kształcenia Zawodowego.

Dokonano modernizacji szatni, zostały zakupione szafki szatniowe do nowych pomieszczeń szatni z których korzysta młodzież klas starszych a w pozostałej części szatni młodzież klas młodszych.

Zajęcia dydaktyczno – wychowawcze w naszej szkole odbywają się w cyklu jednozmianowym, tj. od 8.00-15.45.

Sukcesem szkoły jest uzyskanie przez uczennicę kl. 3gi Emilię Cichoń stypendium Prezesa Rady Ministrów za najlepsze wyniki w nauce w roku szkolnym 2018/2019.

Szkoła może pochwalić się bardzo dobrymi wynikami w egzaminach zawodowych i maturalnych uzyskanych przez naszych absolwentów w minionym roku szkolnym.

zobacz galerię zdjęć

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.