Najlepsi pływacy są wśród nas..

12 grudnia w czwartek 9 uczniów naszej szkoły uczestniczyło w Zawodach Powiatowych w Pływaniu Indywidualnym rozgrywanych w ramach Licealiady młodzieży. Zawody odbyły się na Pływalni Miejskiej w Nowym Targu. Na awans do zawodów wojewódzkich mogli liczyć trzej najlepsi zawodnicy i zawodniczki w każdej kategorii:

• stylu dowolnym
  • stylu klasycznym
  • stylu grzbietowym
  • stylu motylkowym

W kategorii dziewcząt do zawodów przystąpiło 13 zawodniczek a awans do finałów wojewódzkich wywalczyła:

Styl dowolny:

I MIEJSCE – MARTA NIEZGODA ZSZiP Krościenko czas 36.74

W kategorii chłopców do zawodów przystąpiło 39 zawodników a awans do finałów wojewódzkich wywalczyła:

Styl motylkowy:

I MIEJSCE – Gołdyń Mateusz ZSZiP Krościenko czas 32.14

Styl dowolny:

III MIEJSCE – Kobla Kacper ZSZiP Krościenko czas 31.30

Styl Grzbietowy:

V MIEJSCE – Cedel Daniel ZSZiP Krościenko czas 50.56

Ponadto drużyna chłopców w składzie:

Kobla Kacper, Zawiślak Mikołaj, Szczepaniak Witold, Gołdyn Mateusz, Grywalski Filip, Starowicz Adam wywalczyła VI miejsce w sztafetach pływackich. Marcie, Mateuszowi oraz Kacprowi życzymy powodzenia w Finałach Wojewódzkich.

M.M.

Galeria zdjęć: