Najlepsi pływacy są wśród nas..

7 grudnia w piątek 7 uczniów naszej Szkoły uczestniczyło w Zawodach Powiatowych w Pływaniu Indywidualnym rozgrywanych  w ramach Licealiady młodzieży. Zawody odbyły się na Pływalni Miejskiej w Nowym Targu. Na awans do zawodów wojewódzkich mogli liczyć trzej najlepsi zawodnicy i zawodniczki w każdej kategorii: stylu dowolnym, stylu klasycznym, stylu grzbietowym i stylu motylkowym.

Wyniki rywalizacji:

Styl dowolny dziewcząt: I MIEJSCE – Marta Niezgoda

Styl dowolny chłopców: II MIEJSCE – Kacper Kobla

Styl grzbietowy chłopców: I MIEJSCE – Mikołaj Zawiślak

Ponadto drużyna chłopców w składzie:

Witek Szczepaniak, Bartosz Mędrala, Sebastian Duduś, Tomasz Zbozień, Kacper Kobla, Mikołaj Zawiślak wywalczyła II miejsce w sztafetach pływackich. Marcie, Kacprowi oraz Mikołajowi życzymy powodzenia w Finałach Wojewódzkich.

D.Ś.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.