Nasze Technikum w gronie najlepiej ocenionych szkół w Polsce

ranking2

10 stycznia Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” ogłosiła wyniki XXI Ogólnopolskiego Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2019. Po raz kolejny nasze Technikum znalazło się w gronie najlepiej ocenionych szkół w Polsce. Nasza szkoła została sklasyfikowana na 175. miejscu w Polsce i 21. miejscu w Małopolsce. Oznacza to, że szkoła znajduje się w grupie najlepszych szkół tego typu w Polsce i ma prawo posługiwać się przez cały kolejny rok zaszczytnym tytułem „Srebrnej Szkoły” oraz znakiem „Srebrnej Tarczy”. Warto wspomnieć, że w skali powiatu nowotarskiego nasze technikum zajmuje 2. miejsce i ustępuje jedynie technikum w ZSE w Nowym Targu.

Tę tak wysoką pozycję w ogólnopolskim rankingu zawdzięczamy przede wszystkim wysokiej zdawalności egzaminów maturalnych i zawodowych, którą nasza szkoła szczyci się od wielu lat. Wyniki te są efektem codziennej, wytężonej pracy nauczycieli i uczniów oraz zindywidualizowanemu podejściu do każdego ucznia. Każdy uczeń w naszej szkole może liczyć na indywidualne traktowanie, zgodnie z własnymi możliwościami i potrzebami edukacyjnymi. Dzięki takiemu podejściu do nauczania szkoła osiąga wysokie wyniki w egzaminach zewnętrznych – maturalnym i zawodowym, co umożliwia uczniom, którzy zdecydowali się na naukę w naszej szkole zdobycie wykształcenia średniego oraz dyplomu potwierdzającego kwalifikacje w wybranym zawodzie.

Więcej o rankingu Perspektyw można przeczytać tutaj: http://technika.perspektywy.pl/2019/

(et)

1 komentarz

  • Obserwator 3 lutego 2019 at 17:06 - Reply

    I jest to faktyczny powód do dumy. Gratulacje.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.