Nauka w zawodach gastronomicznych

gastronomia

Nauka w zawodach gastronomicznych w naszej Szkole od lat cieszy się dużym zainteresowaniem. Absolwenci gimnazjów dostrzegają takie atuty jak: bardzo wysoka zdawalność egzaminów zawodowych, nauka w nowoczesnych pracowniach, możliwość zdawania egzaminu zawodowego w szkolnych pracowniach, w znanym otoczeniu, wysokie kwalifikacje i doświadczenie nauczycieli prowadzących zajęcia, dodatkowe kursy i wizyty zawodoznawcze oraz perspektywa znalezienia pracy w zdobytym zawodzie.

 W tym roku szkolnym w branży gastronomicznej ponownie zdecydowaliśmy się na zindywidualizowanie strojów kucharskich. Każdy uczeń klasy pierwszej gastronomicznej, zarówno Technikum jak i Zasadniczej Szkoły Zawodowej, na swoim stroju kucharskim otrzymał indywidualny haft z imieniem i nazwiskiem oraz nazwą i logo Szkoły. Dzięki temu stroje wyglądają profesjonalnie, a uczniowie są łatwo rozpoznawani i lepiej identyfikowani z naszą Szkołą podczas konkursów i warsztatów branżowych, w których często biorą udział.

 

 

S.Kwiatek

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.