Oddali cząsteczkę siebie… czyli 7 litra krwi!

dscn0221

Dnia 24 listopada 2016r. po raz pierwszy w tym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w akcji oddawania krwi. Została ona zainicjowana przez mgr Danutę Śniegoń  i mgr Michała Morawczyńskiego. Wymiernym tego przejawem był wyjazd do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa w Nowym Targu. Uczestniczyło w niej 19 uczniów z klas trzecich i czwartych. Byli to: Błażusiak Justyna z klasy IIIg, Plewa Anna, Podsiedlińska Patrycja, Symela Klaudia, Szyll Katarzyna, Nieć Karolina, Regiec Justyna z klasy IV h/t, Kurnyta Mateusz, Chmiel Artur, Salamon Piotr, Gaweł Kuba, Olejarz Patryk z klasy IVi, Jankowski Krzysztof, Siedlarczyk Paweł z klasy IIIw, Kasprzak Ryszard, Niewiadomy Radosław, Gumulak Mateusz z klasy IIIi, Banka Kacper z klasy IIi, oraz Bochnak Krystian z klasy IIIa. Wszystkim serdecznie dziękujemy za ten prawdziwy dar serca. Warunkiem uczestnictwa w akcji honorowego krwiodawstwa było ukończone 18 lat (posiadanie dowodu osobistego) oraz dobry stan zdrowia. Dziękujemy wszystkim uczestnikom akcji i zapraszamy wszystkich pełnoletnich uczniów do honorowego oddawania krwi.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.