OFERTA BRANŻY INFORMATYCZNEJ

Technik informatyk

Informatyk zawodem naszych czasów

We współczesnych czasach informatyk jest zawodem najbardziej pożądanym. Dlaczego? Informatyka zdominowała już niemal każdą dziedzinę życia. Potrzebni na rynku pracy są specjaliści z zakresu programowania aplikacji, administrowania bazami danych, serwisu komputerów, budowania sieci komputerowych a także projektowania graficznego stron WWW. Umiejętności i wiadomości z tego zakresu możesz poznać właśnie w Zespole Szkół Zawodowych i Placówek w Krościenku n.D.

Technik informatyk to kierunek, który daje możliwość spojrzenia na informatykę w szerokim spektrum, dzięki czemu naszą Szkołę kończą osoby, które z powodzeniem odnajdują się na rynku pracy. Praktyki odbywane u potencjalnych pracodawców dają możliwość sprawdzenia umiejętności i wiedzy nabytej w szkole. Wielu naszych uczniów dostaje propozycję pracy z miejsca, gdzie odbywali praktykę.

Nasz kierunek to nie tylko świetne przygotowanie do zawodu, to również przygotowanie do studiów informatycznych na uczelniach wyższych, gdzie również nasi absolwenci odnoszą sukcesy. Jeżeli pragniesz realizować swoją pasję w programowaniu, zarządzaniu, naprawianiu i konfigurowaniu urządzeń techniki komputerowej, zapraszamy do Nas!

Grono uczniowskie tworzą ludzie ambitni, pracowici i pomysłowi. Wiele idei uczniowskich jest realizowanych jako projekty informatyczne. Odbywają się u nas organizowane przez naszych uczniów m.in. rozgrywki e-sportowe, ale oprócz tego nasi uczniowie cały czas poszukują nowych wyzwań np. w postaci uruchomienia komputera zanurzonego w oleju. Z inicjatywy uczniowskiej zorganizowany został wyjazd w tym roku na ćwierćfinały IEM(Intel Extreme Masters) w Katowicach. Obecnie tworzone jest u nas studio telewizyjne, które pomoże rozwijać kolejne pasje naszych uczniów.

Atutami technikum informatycznego są: świetna atmosfera, bardzo dobry sprzęt komputerowy i przede wszystkim nasi wspaniali uczniowie!

Zapraszamy i Ciebie! Jesteśmy otwarci na osoby lubiące pracować w zespole, ale także czekamy na indywidualistów.

Dziękujemy za zapoznanie się z ofertą

Nauczyciele przedmiotów informatycznych

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.