Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

W dniu 18 kwietnia w Tarnowie odbył się etap diecezjalny XXII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej. Trzech Uczniów z kl. II i: Chryc Jakub, Maciaszek Tomasz i Ziemianek Paweł pod opieką s. Katechetki brali udział reprezentując Szkołę.

Zakres merytoryczny konkursu to: Księga Psalmów, List do Galatów, List do Filipian – św. Pawła. Organizatorem jest Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana”.

O 1000 była część pisemna, następnie Eucharystia w Katedrze i ogłoszenie wyników. Chłopcy zdobyli sporo punktów, ale za mało aby przejść dalej….

Ufam, że poświęcony czas na zgłębianie Słowa Bożego przyniesie owoce w życiu, a Bóg obficie wynagrodzi potrzebnymi łaskami włożony trud. Dyrekcji dziękuję za możliwość uczestniczenia w tym wydarzeniu.

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.