Pączki, pączki, pączki ……. 1200 pączków!

1200 pączków przygotowali i usmażyli w Tłusty Czwartek nauczyciele i pracownicy wraz z uczniami naszej Szkoły! Praca rozpoczęła się we wczesnorannych godzinach. Najpierw ciasto, przygotowane wprawną ręką naszych nauczycieli zawodu, zaczęło wyrastać i przybierać formę pączków. Potem smażenie – i pączki oprócz kształtu nabrały również koloru. Jeszcze dekorowanie lukrem. Potem pierwszy nieśmiały kęs – bo przecież nie wiadomo jeszcze czy smak jest taki jak trzeba. Okazuje się, że pyszne! A więc są – oczekiwane tego dnia przez wszystkich, bohaterowie Tłustego Czwartku – PĄCZKI, PĄCZKI I JESZCZE RAZ PĄCZKI!

Przygotowane ze sprawdzonej receptury i nadziewane pyszną marmoladą, nasze szkolne pączki cieszyły się wielkim zainteresowaniem tłustoczwartkowych łasuchów. Po odbiór swoich zamówień już od rana pojawili się nasi stali klienci – szkoły, urzędy, biura z terenu Krościenka i okolic, zimowisko ze Szczawnicy i wielu indywidualnych miłośników naszych pączków. Tego dnia po pączka sięgnął chyba prawie każdy – również nasi nauczyciele! Zapraszamy do obejrzenia galerii.

(ET)

zobacz_galerie_zdjec

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.