Parada maturzystów 2016

Nagły i bezwzględny powrót zimy podczas pięknej wiosny nie przeszkodził naszym maturzystom w kontynuowaniu krościeńskiej tradycji corocznych parad urządzanych tuż przed zakończeniem roku klas maturalnych. Uczniowie klas IV g/h i IV i pod opieką swoich wychowawców, pani prof. Agaty Werner i pana prof. Marka Regieca, pięknie poprzebierani w greckich bogów, jaskiniowców i postacie z bajek, uzbrojeni w cały arsenał środków, dzięki którym słyszało ich chyba całe Krościenko, przeszli przez rynek, most i skierowali się do Liceum Ogólnokształcącego, gdzie odwiedzili swoich kolegów i koleżanki. Po powrocie do szkoły stało się zadość kolejnej tradycji, polegającej na przejażdżce „samochodem maskotką” ZSZiP, czyli czerwonym maluchem pana prof. Ziemianka. A już jutro wszyscy tegoroczni maturzyści odbiorą świadectwa i po czterech latach nauki, opuszczą naszą Szkołę. Przed mini już tylko matura..

zobacz_galerie_zdjec_hover

red. M.Regiec

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.