Perły Małopolski z wolontariuszami ZSZiP

Dnia 13 maja 2018 roku w Szczawnicy  odbyła się  VI edycja zawodów pn. „Perły Małopolski”. Wolontariusze z ZSZiP z Krościenka n/D jak co roku włączyli się w organizację tej imprezy. Uczestniczyło w niej 14 uczniów z klas pierwszych, drugich oraz trzecich. Odpowiadali oni za przygotowanie techniczne, pilnowanie tras, czuwanie nad bezpieczeństwem oraz udzielanie pomocy uczestnikom  zawodów biegowych.

Nasi wolontariusze:

Kołek Gabriela, Słowik Szymon, Szczepaniak Witold, Waksmundzka Agnieszka, Walkowicz Weronika, Mazurek Jakub, Czaja Andrzej,  Waruś Mateusz, Urban Mateusz, Sajdak Piotr, Wójcik Wojciech, Jankowski Krzysztof, Maciaś Zofia, Racięga Karolina.

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.